O nas —

Concept Trade Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynkach europejskich z centralą w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie rodzinom w całej europie, ekologicznego pelletu drzewnego. Do 2019 roku będziemy największym sprzedawcą pelletu drzewnego dla klientów indywidualnych w Europie.

Wymagania —

  • - znajomość́ języka niemieckiego – min. C1,
  • - doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze Klienta kluczowego,
  • - wysoka kultura osobista,
  • - swoboda w nawiązywaniu kontaktów i relacji z klientami.

Obowiązki —

  • - budowa portfela Klientów kluczowych,
  • - tworzenie i realizacja strategii sprzedaży,
  • - dbanie o długofalowe relacje z Klientami,
  • - utrzymywanie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy —

  • - zatrudnienie na umowę̨ o pracę,
  • - możliwość́ rozwoju w strukturach firmy,
  • - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • - narzędzia niezbędne do pracy,
  • - pracę w młodym dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."